درباره ما

شرح مختصر

به وب سایت آکادمی هنرهای رزمی(مهدی محمّدی) خوش آمدید، وفور حرکت، سلامت و نشاط، خلاقیت و جذابیت و تکنیک و تاکتیک را در اغلب ورزش ها می توان یافت، اما آنچه هنرهای رزمی را هویت و شخصیت دیگری می بخشد و روز به روز در گستره ی جهانی محبوب القلوب و مستقل جلوه گر می کند، نشات هنری و فنی آن از فرهنگ غنی، پویا و دلنشین شرق است.

این آبشخور فرهنگی، یک غنای دیگر هم پی ریخته است که اگر به اقیانوس گسترده ای بین هنرهای رزمی و دیگر ورزش ها بپردازیم، آن را، آمار و ارقام زنده و علائم حرکتی وافر و کم نظیر در می یابیم: در کدامین ورزش می توان، این همه جذابیت، قدرت، انعطاف، انضباط، عمل و عکس العمل، پویایی، زیبایی، تنوع و تعدد فن و حرکت را یافت که در فنون، فرم ها، مبارزات هنرهای رزمی یافت می شود؟!

تنوع بی شمار حرکتی و فنی هنرهای رزمی و جلوه های هنرمندانه اش، حکایت از غنای عظیم فرهنگی و فنی هنرهای رزمی دارد. هنرهای رزمی مشرق زمین همیشه خود را در قلمرو جهانی به رخ غربی ها کشیده و قلوب آنان را مسخر کرده است.

در عرصه ورزش ها، بیش از آن که شرق صادر کننده باشد، غربی ها به شرقی ها ورزشهای متنوع با پسوند “بال” معرفی کرده اند. اما فنون رزمی هنرهای رزمی، این افتخار جهانی را دارند که از متن فرهنگ قدیمی و هنر اجداد شرقیان برخواسته و قلوب همه ملت ها را فتح کرده اند.

ریشه اخلاقی و هنری فرهنگ شرق در هنرهای رزمی به قدری هویداست که نیازی به تشریح استقلال فنی و فرهنگی هنرهای رزمی وجود ندارد.

از شکل ساده لباس هنرهای رزمی گرفته تا نوع نظم و دیسیپلین و احترم و تکریم و کرامت های اخلاقی موجود در هنرهای رزمی، همه و همه شهادت می دهند که هنرهای رزمی، جزو هنرهای سنتی شرقی است.

هدف از ایجاد این وب سایت اشاعه تربیت بدنی و علوم ورزشی، الخصوص هنرهای رزمی(کاراته-دو، کن جوتسو) در غالب “آکادمی هنرهای رزمی(مهدی محمّدی)” به علاقه مندان می باشد، با ذکر یک جمله حکیمانه مطلب خویش را به پایان می رسانم.

” داشتن علم و دانش یک قدرت محسوب می شود ولی کاربرد صحیح آن، قدرت واقعی است”

  fa_IRفارسی
  en_USEnglish fa_IRفارسی

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

  آدرس:

  گیلان - رشت

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com

  سبد خرید